Diziyi paylaşarak üye puanı kazanabilir, diğer üyelerin üstüne çıkabilirsiniz.

  Dizi Bilgisi

  Hata Bildir

  Hata Bildir

  Yaşadığınız problem yukarıdakilerden biri değilse, lütfen aşağıdaki alanı doldurarak yaşadığınız problemi belirtin.
  Bull Fighting
  • Birbirine düşman iki okul arasında her yıl basketbol maçı düzenlenmekte. Maçı kazanan bir yıl boyunca sahaya sahip oluyor. 9 yıldır maçı üst üste kazanan takım bir kız yüzünden,Yi Sheng Xue (Hebe Tien), o yıl kaybediyor. Kızımız koyu basketbol hayranı. Yi Sheng Xue (Hebe Tien) yüzünde kaybeden takımdan olan Shen Ruo He (Mike He) 'nin tanışması böyle oluyor. Bir de kızımızın en yakın arkadaşı Jin Zi Cong (Lee Wei) var. Yi Sheng Xue'e Shen Ruo He'ye aşık olur. Bundan sonra aşkları bir çok engelle karşılaşacaktır. Aşk kötülüğün karşısında kazanabilecek mi? Peki Zi Cong sevdiği kızın başka birine aşık olduğunu görmeye dayanabilecek mi?

  • Etiketler

  Facebook Yorum

  Yorum Yaz

  Yorumlar

  • Adile

   bu site yeni açılmış sanırım? :D yada ben yeni gördüm hayırlı olsun bundan sonra dizilerimi buradan izleyeceğim çok daha samimi geldi neden bilemem :D bu diziye yeni başlıyorum bakalım inşallah güzeldir :D sitenin gelişimi için yorumlarımı eksik etmeyeceğim :D ayriyeten bu videpda emeği geçen herkese teşekkür ederim :D ^_^

   3 Yıl, 3 Ay Önce
  • feyza

   Cok guzel obur bolumleride gelsin

   3 Yıl, 6 Ay Önce
  • dilara çukultay

   şimdiden teşekkür ederim

   3 Yıl, 8 Ay Önce
  • dilara çukultay

   diğer bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum bir an önce diğer bölümlerde gelse sevinirim

   3 Yıl, 8 Ay Önce

  Tartışma Konuları

  Dizi hakkında için henüz tartışma konusu bulunmamaktadır
  Sizde dizinin gelecek bölümleri hakkında görüşlerinizi, dikkat edilmesi gereken sahneleri ve dizi hakkında sorularınızı dizinin takipçileri ile paylaşabilirsiniz.
  Yeni Tartışma Konusu Aç